Forfaktor Sp. z o.o. powstała w 2007 roku jako efekt sukcesów wieloletnich działań jej udziałowców na rynku usług finansowych. Zarówno Zarząd jak i pracownicy Spółki zaangażowani są w ciągły rozwój oferowanych przez nas usług. Wszystko to po to, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim duża elastyczność usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, którą gwarantujemy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, skuteczności działań oraz poufności.

Oferujemy szeroką gamę usług, a nasze ceny są konkurencyjne. Łączymy w naszej działalności rozległą wiedzę z wielu specjalistycznych dziedzin oraz branży. Wszystko w trosce o Klienta.
 
Od 30.03.2011r. do końca kwietnia 2018 nieprzerwanie uczestniczylismy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych Kontrahentów i Klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych oraz uzyskanych dochodach.
Od maja 2018r. naszym partnerem jest Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego sp. z o.o. co jeszcze bardziej potwierdza naszą wiarygodność.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla naszych klientów stworzyliśmy aplikacje mobilne WIERZYTELNOŚCI i FAKTORING.

Dzięki aplikacji  WIERZYTELNOŚCI możesz między innymi, szybko i sprawnie dostarczyć do nas informacje i dokumenty niezbędne do zamiany na gotówkę posiadanych przez Ciebie wierzytelności. 

Aplikacja FAKTORING umożliwia między innymi, szybko i sprawnie dostarczyć do nas informacje i dokumenty niezbędne do uruchomienia dla Ciebie i Twojej firmy finansowania w postaci faktoringu.

Obie do ściągniecia w Google Play
>>


             


+48 32 262 22 23
+48 32 262 22 24
Tel/Fax:
+48 32 674 20 98


MATERIAŁY PRASOWE

Znajdź nas na: